JĘZYK: polski angielski niemiecki

OFERTA DLA GRUP PRZEDSZKOLNYCH I SZKOLNYCH
1200 m2 atrakcji! 🌞🌞🌞
WEJŚCIE GRUPOWE już od 12 zł za 2 GODZINNY BILET! ☺
Dodatkowo wyjątkowa okazja dla grup przedszkolnych i szkolnych -  możliwość wylosowania 2-godzinnego, bezpłatnego wejścia grupowego z salką na piętrze GRATIS 😀 
Zapraszamy na super zabawę z NOWYMI ATRAKCJAMI! 🎉🎉🎉
🥇6-metrowy, pełnowymiarowy WULKAN (360°) – moc wspinania i zjeżdżania! 
🥇STREFA TRAMPOLIN – mnóstwo radosnego skakania!
Grupa przedszkolna lub szkolna, która odwiedzi naszą Salę Zabaw w terminie do 25 maja 2018 roku weźmie udział w losowaniu 2-godzinnego wejścia grupowego z możliwością zorganizowania spotkania dla rodziców w salce rodzinnych spotkań na piętrze bez żadnych dodatkowych opłat!  👍👍👍
27 maja 2018 r. o godzinie 15.00 odbędą się dwa losowania – oddzielne dla grup przedszkolnych i dla grup szkolnych. 
Termin realizacji wygranej możliwy od 6 czerwca 2018 roku do końca 2018 roku.
Warto wiedzieć 🙄🙄🙄 
👍 cena najtańszego 2-godzinnego biletu grupowego, to jedyne 12 zł od 1 dziecka
👍 grupa powinna liczyć nie mniej niż 15 dzieci 
👍 dla wychowawców kawa lub herbata GRATIS ☕☕☕
Szczegóły oferty oraz rezerwacje pod nr telefonu 68 453 70 88, 605 834 770
e-mail salazabawarek@interia.pl
Zielona Góra ul. Zacisze 22 (obok Biedronki)
ATUTY naszej lokalizacji:
✔ Łatwy dojazd
✔ Duży parking dla autobusów 
✔ Bezpośrednie wejście do Sali Zabaw z parkingu.
Serdecznie zapraszamy 🌞🌞🌞

 

                  

Najlepiej kilka tygodni przed planowaną imprezą zadzwonić i zarezerwować termin planowanego przyjęcia. Następnie, już osobiście złożyć stosowne zamówienie (napoje, słodycze) i odebrać zaproszenia. Tort i/lub ciasto, owoce przynosicie Państwo we własnym zakresie zgodnie z indywidualnym upodobaniem, w dniu przyjęcia, na kwadrans przed imprezą. Jeszcze tylko wystarczy przyjść wraz z zaproszonymi gośćmi (minimum siedem osób, pamiętając, aby liczba dorosłych nie przekraczała liczby dzieci) w dniu urodzin i wspaniale się bawić!

 

                 

 

Co należałoby wiedzieć?

W zarezerwowanym przez Państwa czasie dzieci i dorośli mają zapewniony stolik w wyznaczonym miejscu na Sali, przy którym można złożyć jubilatowi życzenia, zdmuchnąć świeczki na torcie i miło spędzić czas.

Wcześniejsze zarezerwowanie terminu przyjęcia (nawet z miesięcznym wyprzedzeniem) gwarantuje dokonanie rezerwacji w dogodnym dla Państwa dniu. Dorośli bawią się GRATIS, natomiast dzieci w ramach wykupionego biletu dwugodzinnego korzystają ze wszystkich atrakcji na terenie naszego obiektu.  

 

O co nie warto się martwić?

1) „O wyjściową kreację”, ponieważ polecamy raczej stroje sportowe, lekkie i wygodne, w których można się wspinać, zjeżdżać i nurkować razem z dziećmi w basenie z piłeczkami.

2) „O przygotowanie zastawy stołowej”, ponieważ nakryty stół w uzgodnionym terminie będzie już czekał na Państwa przybycie. Oferujemy także w razie potrzeby paterę na tort, półmiski na owoce, noże i łopatkę do nakładania tortu.

3) „O mokrą głowę dziecka po szalonej zabawie”, ponieważ dysponujemy suszarkami do włosów. Podpowiadamy, że czasem przydać się może także koszulka na zmianę.

4) „O męczące sprzątanie”, ponieważ zaraz po wyjściu gości nasz personel zrobi to w Państwa imieniu.

 

Czego nie należy się obawiać?

„Straty czasu", ponieważ zabawa w naszej sali to wspaniałe przeżycie dla dzieci, które mogą wyhasać się do woli. Jest to także okazja do wspólnego bezstresowego spędzenia czasu z rówieśnikami oraz rodzicami w miłej i bezpiecznej atmosferze.

 

 

 

 


ZOBACZ NASZĄ SALĘ WE WROCŁAWIU

PRZEJDŹ NA STORNĘ GŁÓWNĄ NASZYCH SAL ZABAW

design&work by FUTUREFILM